Увага! Ярмарок вакансій!

Дата: 08.03.2024 15:13

Фото без описуУВАГА! 27 березня 2024 року Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості організовує ярмарок вакансій.

Мета заходу – налагодження комунікацій на ринку праці, укомплектування робочих місць роботодавців, сприяння у виборі професії.

Ярмарок відбудеться 27 березня 2024 року о 10:00 за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 239 в приміщенні Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості.

На ярмарку будуть представлені вакансії підприємств м. Подільськ Одеської області.

Усі присутні зможуть особисто поспілкуватись з роботодавцями, отримати консультації з питань зайнятості, отримання .мікрогрантів, ознайомитись з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» та багато іншого.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:

+38 (066) 7305759.