Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До Подільська завітали представники італійського фонду «HelpCode», голова офісу «HelpCode» в Україні, директор з розвитку громадської організації «ДжуніорС».

Дата: 08.03.2024 13:24
Кількість переглядів: 95

Фото без описуВ умовах сьогодення, Подільська громада активно працює над залученням позабюджетних коштів для підтримки та розвитку різних соціально важливих напрямків діяльності. Освіта є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади, а саме створення безпечних та комфортних сучасних умов для організації освітнього процесу в громаді для нашого майбутнього - дітей.

Як результат такої діяльності , до Подільська завітали представники італійського фонду «HelpCode», голова офісу «HelpCode» в Україні, директор з розвитку громадської організації «ДжуніорС». Візит мав організаційно-ознайомчий характер та розпочався із зустрічі з виконуючим повноваження Подільського міського голови Олегом Албанським , заступником Подільського міського голови Людмилою Задорожною , в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимиром Самборським.Фото без опису

Під час зустрічі були обговоренні нагальні проблемні питання в закладах освіти та можливі напрямки співпраці щодо їх вирішенні. Олегом Богдановичем було зазначено , що громада відкрита до співпраці з міжнародними і місцевими фондами та організаціями щодо створення додаткових можливостей для розвитку системи освіти в громаді.

Друга частина візиту складалась з оглядових відвідувань закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів. Іноземні гості разом з представниками місцевих організацій мали змогу поспілкуватись з керівниками закладів освіти, отримати необхідну інформацію для планування подальшої співпраці. В закладах освіти акцентувалась увага на безпекових питаннях, оновлення матеріально-технічної база, створення сучасних та безпечних умов для навчання дітей.

Робота з новими партнерами тільки розпочалась , але вже багато планів та пропозицій після аналізу яких буде розроблено дорожню карту співпраці на користь дітей.

Разом працюємо заради країни та найшвидшої Перемоги !« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора