"Нічого Росія не має здобути своїм терором." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 742-го дня війни.

Дата: 07.03.2024 08:43

«Я говорив сьогодні з Прем’єр-міністром Греції Міцотакісом про те, як тут, на півдні України, можна посилити наших людей. Будуть перемовини і з іншими державами та лідерами. Ми дуже цінуємо кожен прояв допомоги. Провів сьогодні ж і оперативну нараду з місцевими керівниками – обласною владою, також урядовцями, щоб надали всю необхідну допомогу людям, які втратили житло від російських ударів, втратили документи. Потрібно, щоб це була достатня допомога. І швидка. Я вдячний усім, хто підтримує людей зараз, кожному, хто допомагає, хто береже тут, в Одесі, в усіх наших містах максимум нормального життя. Нічого Росія не має здобути своїм терором».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=5sfYFDpX5FA