Громада отримала короткий відеозвіт зі словами вдячності від військовослужбовців.

Дата: 05.03.2024 17:00

Фото без описуЗбройні Сили України – це міцний щит, який захищає кожного українця від підступних атак російських окупантів. Тож найголовніший обов’язок кожного сумлінного громадянина – підтримувати наших Захисників та Захисниць, котрі ризикуючи власним життям, відвойовують кожен клаптик рідної землі.

Після чергової передачі гуманітарної допомоги, до збору якої долучилися працівники Виконавчого комітету Подільської міської ради та її структурних підрозділів, комунальних підприємств, закладів культури, освіти та охорони здоровʼя, мешканці Липецького старостату, небайдужі приватні підприємці та волонтерські рухи, громада отримала короткий відеозвіт зі словами вдячності від військовослужбовців.

Зі свого боку, мешканці Подільської міської територіальної громади щиро дякують хоробрим серцям, котрі воюють за незалежність та територіальну цілісність Батьківщини.

Віримо в Перемогу! Молимося за здоров'я кожного оборонця! Пам'ятаємо і вшановуємо пам'ять Героїв, які віддали життя за Україну...

Слава Україні!

Слава її Героям!