Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Урочиста церемонія підписання грантової угоди в межах Програми безпеки людини "Кусаноне"

Дата: 05.03.2024 16:59
Кількість переглядів: 92

Фото без описуСьогодні, 5 березня, за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Мацуда Кунінорі в онлайн-форматі відбулася урочиста церемонія підписання грантової угоди в межах Програми безпеки людини "Кусаноне", до якої долучилися виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Подільської міської ради Олена Музичук, заступники Подільського міського голови Людмила Задорожна та Таїсія Скрипнік, начальник Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради Володимир Самборський, начальник Управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Алла Омельчук та керівник ГО «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ» Тетяна Семікоп.

Варто зазначити, що цього року грант у межах програми «Кусаноне» отримали всього десять громад України. І ми пишаємося тим, що до їх числа увійшла Подільська міська територіальна громада.

У результаті реалізації цього проєкту щонайменше 1300 дітей будуть забезпечені якісним та поживним харчуванням, виготовленим із дотриманням найвищих технологічних вимог, саме завдяки придбанню сучасного, безпечного та надійного обладнання.

Вищезгаданий проєкт буде реалізовано ГО «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ» у межах Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне», яка спрямована на підтримку безпеки людини і надається неурядовим та неприбутковим установам для реалізації проєктів на місцевому рівні.

Уряд Японії щороку надає Україні безвідплатну допомогу в межах Програми підтримки проєктів безпеки людини «Кусаноне» на загальну суму більше 533 тис. доларів США (80 млн японських єн) для реалізації проєктів у сферах охорони здоров’я, освіти, та соціальній сфері.

У час, коли Україна проживає один із найскрутніших моментів в її історії, Уряд Японії збільшив розмір фінансування грантових проєктів місцевих ініціатив за програмою «Кусаноне» до близько 800 тис. доларів США (120 млн японських єн), додатково до заходів підтримки на національному рівні.

Починаючи з 2002 року і дотепер в Україні у межах Програми безпеки людини «Кусаноне» надано допомогу на реалізацію 178 проєктів на суму близько 12,8 млн доларів США (1,3 млрд японських єн).« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора