ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ!

Дата: 08.03.2024 06:00

Любі жінки!
Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни — 8 березня, що ототожнює свято любові та краси у всьому світі!

Фото без описуВи – берегині родинного тепла і затишку. Проте життя сучасної жінки не обмежується лише родиною. Сьогодні кожній українці підвладно абсолютно все – Ви, ризикуючи власним життям, пліч-о-пліч з чоловіками бороните рідну землю від російських окупантів, займаєтесь волонтерською діяльністю, лікуєте, навчаєте і виховуєте дітей - майбутнє нашої нації. Я дякую кожній з Вас за все, що Ви робите для захисту України, задля добробуту рідного краю. Я дякую кожній із Вас за те, що кожна на своєму фронті робить все можливе, щоб наблизити Перемогу.

Особливі слова підтримки та співчуття висловлюю матерям, дружинам та донькам, котрі не дочекалися найрідніших з війни.

Українські жінки — особливі. Це феномен, який немає аналогів у світі. Лише Ваша підтримка, мужність, відвага, воля до перемоги, дбайливі руки і небайдужі жіночі серця допоможуть  перебороти всі перепони та негаразди сьогодення.

Тож бажаю Вам мирного неба над головою, міцного здоров’я Вам і Вашим рідним, тепла і любові у серцях, а також невичерпної життєвої енергії!

Зі святом!
З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег АЛБАНСЬКИЙ.