ВДОВА ТА СИН ВОЇНА-ЗЕМЛЯКА ОТРИМАЛИ ЙОГО ПОСМЕРТНУ НАГОРОДУ

Дата: 04.03.2024 16:40

Фото без описуНачальник групи морально-психологічного забезпечення Подільського РТЦК та СП Ігор Коваль та виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський зі словами вдячності й співчуття вручили орден та медаль родині загиблого на війні воїна-земляка.

Указом Президента України №513 від 24 серпня 2023 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня Висоцького Валерія Олександровича.

«Шлях мужності та незламності, прокладений вашим чоловіком, завжди залишиться символом вірності українському народу. Його ім'я назавжди залишиться в нашій пам’яті, а мужні вчинки Героя будуть викарбувані в історії України та нашої громади”, – під час церемонії вручення Державної нагороди наголосив начальник групи морально-психологічного забезпечення Подільського РТЦК та СП Ігор Коваль.

Вічна пам’ять воїнам, які захищали рідну землю й кожного з нас!

Герої не вмирають!