"Потрібно жорстко реагувати на дії Росії усім лідерам, усім міжнародним організаціям." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 739-го дня війни/

Дата: 04.03.2024 08:03

«Сьогодні весь день тривала рятувальна робота в Одесі на місці влучання «шахеда» в будинок. Діставали тіла дітей з-під завалів. Станом на цей час відомо про 12 загиблих, із них – п’ять дітей. Мої співчуття рідним і близьким. П’ятьох людей вдалося врятувати. На місці працювали і ДСНС України, поліція, психологи та працівники комунальних служб. Я вдячний усім людям, які допомагали. Сьогодні ж російські вбивці вдарили по місту Курахове на Донеччині. Керованою авіабомбою, яка влучила просто в дах одного з будинків. Без якоїсь іншої мети, окрім терору. Щонайменше 16 людей поранені, кожному надається необхідна допомога. І це лише два таких удари. Загалом від початку лише одного цього тижня російські терористи вже використали майже 400 керованих авіабомб, понад 50 «шахедів» та більш як 40 ракет. Жодна держава у Європі не змогла б наодинці витримати такий тиск, таке зло. І саме тому важливо, щоб ми зараз усі були разом – кожен, хто цінує життя і хто не хоче, щоб цей терор прийшов додому до інших народів». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 739-го дня війни.

Посилання на відеозверненняhttps://www.youtube.com/watch?v=pssNih2Grgw