РОБОЧА НАРАДА ІЗ ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПОДІЛЬЩИНИ: ОБГОВОРЮВАЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАКОННОСТІ У РАЙОНІ

Дата: 29.02.2024 16:40

29 лютого відбулась спільнаФото без опису робоча нарада керівника Одеської обласної прокуратури Ігоря Домущего, керівника УСБУ в Одеській області Віктора Доровського, начальника ГУНП в Одеській області Івана Жука, заступника начальника Південного регіонального управління ДПСУ Віталія Лопати, т.в.о. начальника Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, керівника Подільської окружної прокуратури Максима Адельшина, начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка з головами територіальних громад Подільського району.

Зустріч відбулася з метою встановлення відкритого діалогу між представниками силового блоку та органами місцевого самоврядування задля узгодження стратегії подальшої спільної роботи у питанні зміцнення законності на Подільщині.

У ході обговорення наявних проблемних питань, учасниками наради було визначено скоординовані заходи, висловлені конкретні пропозиції, спрямовані на поліпшення результативності в роботі, підвищення ефективності взаємодії тощо.