Робоча зустріч Президенткою ГО «Umbrella of Ukrainian Hope» в Україні Оленою Глікман.

Дата: 23.02.2024 09:58

Фото без описуДнями відбулась робоча зустріч виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського, заступника Подільського міського голови Людмили Задорожної, в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимира Самборського із Президенткою ГО «Umbrella of Ukrainian Hope» в Україні Оленою Глікман.

Парасолька Надії України (ПНУ) підтримує дітей-сиріт та вчителiв та сприяє забезпеченню освітніх, розвивальних та протистресових програм.

Освітяни ПНУ проводять власні арт-терапевтичні заняття, а також програми, якi передбачають ознайомлення дітей з культурною спадщиною України та світу та підготовки до школи на основі сучасних методів навчання.

ГО «Парасолька Надії України» вже співпрацює з багатьма українськими містами, тож за результатами зустрічі є попередні домовленості щодо початку роботи і з закладами освіти Подільської громади.