До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 20.02.2024 14:03

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості», що здійснює свою діяльність на основі Ліцензії МОН АД № 041092, Свідоцтва про атестацію закладу від 2021 року (рішення ДАК від 19 січня 2021 року, Протокол № 141) та Декларації відповідності матеріально – технічної бази з підготовки відповідальних осіб з охорони праці, пропонує навчання НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ за Бюджетною програмою КП КВК 2801130 «Підвищення кваліфікації фахівців АПК» від Міністерства аграрної політики та продовольства України:

• «Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві (НПАРП 01.0-1.02-18)»;
  • «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1.21-98)».

Центр має можливість проводити заняття безпосередньо в районах області з виїздом викладачів та Дистанційне навчання (онлайн-режимі).

На навчання, яке проводиться на безоплатній основі викладачами Центру, планується залучення фахівців інженерно-технічного та керівного складу підприємств агропромислового комплексу, харчової та переробної промисловості регіону та Південного міжрегіонального управління державної служби з питань праці (Держпраця).

Для прийняття участі у безкоштовному навчанні на електронну адресу vakulenko1932@gmail.com необхідно подати наступну інформацію:

• кількість осіб, які будуть проходити навчання, з вказанням прізвища, ім’я, по-батькові, посаду, назву організації та електронну адресу, на яку будуть надіслані лекції.