ТРАГІЧНА ЗВІСТКА З ФРОНТУ ЗНОВУ НАДІЙШЛА ДО ПОДІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ: ЗАХИЩАЮЧИ БАТЬКІВЩИНУ ВІД РОСІЙСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ, ГЕРОЇЧНО ЗАГИНУВ НАШ ЗЕМЛЯК - ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ ГАЯН.

Дата: 20.02.2024 13:37

Захищаючи БатьківщинФото без описуу від російських загарбників, героїчно загинув наш земляк – ДМИТРО ВІТАЛІЙОВИЧ ГАЯН.

Дмитро Гаян народився 25.05.2003 р. у Подільську, тут і навчався у гімназії ім. В. Катішова (ЗЗСО № 4). Згодом здобув освіту в Подільському професійному ліцеї. На початку повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави, боронив рідну землю в складі Національної Гвардії України.

Воїн прийняв свій останній бій 16 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Мала Токмачка на Запорізькому напрямку.

Незважаючи на втому, біль, страх, наш Герой уперто йшов вперед за волю, свободу та краще майбутнє для усіх нас. Він вірою та правдою боровся з російським окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє..

Від імені Подільської міської ради та всіх мешканців громади висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам, усім, хто любив та поважав Дмитра.

Світла пам’ять, честь і шана нашому Герою, низький уклін за те, що захищав рідну Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні!

Слава її Героям!

📍Про дату та час проведення церемонії поховання буде повідомлено додатково.