Про скликання сорок першої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання

Дата: 20.02.2024 09:03

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання сорок першої сесії

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області першого скликання

1. На підставі ст. 46, 50, керуючись ч. 2 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати сорок першу сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання 01 березня  2024 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати для розгляду на сорок першій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання питання:

2.1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Подільської міської територіальної громади за  2023  рік

2.2. Питання регулювання земельних відносин, містобудування, благоустрою.

2.3 Інші проекти рішень, винесені на розгляд.

3. Керуючій справами Виконавчого комітету ЧУПРИНІЙ О.В. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів та причетних посадових осіб.

Секретар Подільської міської ради                                                      Олег АЛБАНСЬКИЙ

20.02.2024 р.

№ 39.

Вик.:   Чуприна  О.В.

р/р:      1. Чуприна О.В., Музичук О.В., Корчовий А.В., Шалашний О.В., Скрипнік Т.М.,

Задорожна Л.І., Назаренко Н.В., Самборська О.С., Захаров Я.В., Лазаренко В.А.

Лазаренко М.Д.

2. Депутати Подільської міської ради (за окремим списком).

А.В.