ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Дата: 19.02.2024 08:15

Шановна громадо!

Фото без описуСьогодні ми вшановуємо один із основних символів нашої країни – Державний Герб України. 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

У складних реаліях сьогодення, на полі бою, саме шеврони з тризубами на жовто-блакитному тлі - це символ патріотів України, які боряться за Незалежність та територіальну цілісність Батьківщини. Тож не даремно вважається, що у національному символі зашифроване слово «Воля».

Щиро вірю, що ця страшна та кровопролитна війна якнайшвидше закінчиться нашою великою Перемогою, а Тризуб і надалі служитиме дороговказом для українського народу.

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.