СВІТЛО ПЕРЕМАГАЄ: ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА ПЕРЕДАЛА НА ПОТРЕБИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗЕНІТНО-ПОШУКОВИЙ ПРОЖЕКТОР

Дата: 12.02.2024 15:39

Фото без описуВід початку повномасштабного вторгнення рф на територію України Подільська міська територіальна громада активно підтримує Захисників та Захисниць, які обороняють Батьківщину, адже на передовій воює й чимало наших земляків.

Так, нещодавно до Виконавчого комітету Подільської міської ради надійшло клопотання від однієї з військових частин з проханням придбати зенітно-пошуковий прожектор. Підсвічуючи небо, саме цей пристрій допомагає виявляти ворожі літальні апарати чи порушників державного кордону.

Варто зазначити, що прожектор був придбаний за кошти працівників структурних підрозділів Подільської міської ради.

«Не спиняємося та продовжуємо допомагати нашим Захисникам та Захисницям наближати Перемогу. Сподіваємося, що цей зенітно-пошуковий прожектор допоможе врятувати людські життя та захистити українське небо від ворожих БпЛА», - зауважив виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.