Водійське посвідчення та перереєстрація авто без «бігунків» і десять корупційних справ

Дата: 06.02.2024 08:55

Керівник сервісних центрів Фото без описуМВС Одещини, Миколаївщини та Херсонщини надав перше інтерв’ю кореспонденту з «Думської».

Усі нюанси та подробиці http://surl.li/qbfki

Переконливо просимо громадян звертатись виключно до працівників #СервісніцентриМВС. Ні в якому разі не передавайте документи й гроші незнайомим особам, які пропонують своє посередництво при оформленні транспортного засобу, складанні іспитів «за прискореною програмою» або з інших питань пов’язаних з наданням наших послуг.

Ми постійно здійснюємо і надалі будемо продовжувати вдосконалення діяльності своїх підрозділів, для створення простих і комфортних умов для відвідувачів. АЛЕ, не звертайся за сторонньою допомогою – вас можуть ошукати