"Працюємо, щоб додати можливостей збивати ракети та дрони." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 711-го дня війни.

Дата: 05.02.2024 08:02

«Вранці – Роботине, одна з найбільш жорстких частин фронту, Запорізький напрямок. Особисто подякував воїнам, нагородив безпосередньо на передовій п’ятьох із найкращих – тих, хто відзначився в боях цими тижнями. У Запоріжжі провів безпекову нараду. І не лише щодо питань області та міста. Були доповіді військових командувачів, зокрема щодо ситуації в Авдіївці. Звичайно, окрема розмова про Запоріжжя, увесь цей напрямок. Фортифікація – вдячний усім, хто залучений до будівництва. Захист від російських повітряних ударів. Забезпечення соціального життя. День – Повітряне командування «Схід». Доповідь і детальна розмова щодо захисту неба над Дніпровщиною. Зараз – Кривий Ріг, увесь район та інші громади області, нарада щодо енерго- та водозабезпечення міст і сіл Дніпровщини, зокрема й Кривого. Захист енергообʼєктів. Посилення мобільних вогневих груп, ППО і РЕБ. Відновлення енергопотужностей. Я дякую всім, хто цими днями оперативно відновив енергопостачання після нещодавніх ударів – кожній ремонтній бригаді».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=QKq0c_ADeiA