31 січня 2024 року у режимі відео-конференції відбулось позачергове сорокове засідання сесії Подільської міської ради І скликання.

Дата: 31.01.2024 11:50

31 січня 2024 року Фото без описуу режимі відео-конференції відбулось позачергове сорокове засідання сесії Подільської міської ради І скликання.

На засіданні була присутня перший заступник начальника Подільської РВА Оксана Лобода.

На порядок денний було винесено 2 питання, які попередньо були опрацьовані профільними комісіями.

Згідно рішення депутатського корпусу, індустріальний парк «Подільськ» відтепер має керуючу кампанію. Переможцем конкурсу визначено ТОВ «Поділля-Будсервіс». З даного питання доповідав заступник Подільського міського голови Анатолій Корчовий.

Створення індустріального парку у Подільську є одним із стратегічних проєктів регіону, адже це сприяє розвитку та входженню передових технологій до громади, що надасть можливість створення нових робочих місць, зростання доходів населення та міського бюджету.

Керуюча кампанія «Поділля-Будсервіс» представлятиме інтереси індустріального парку «Подільськ», займатиметься пошуками потенційних інвесторів, працюватиме над залученням коштів тощо.

Загалом, з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.