"Нарощуємо виробництво." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 706-го дня війни.

Дата: 31.01.2024 08:14

«Провів нараду з Мінстратегпромом. Олександр Камишін доповів щодо результатів роботи з виробництва дронів та боєприпасів. Нарощуємо виробництво. Дуже важливо: додаємо нові позиції, триває освоєння нових зразків зброї. Вітчизняне виробництво дронів, снарядів, техніки – це виробництво буквально нашої свободи, свободи українців і України. Бо в таких умовах, в умовах повномасштабної війни, саме сила є основою свободи. І я вдячний усім працівникам, усім працівницям нашого оборонно-промислового комплексу, які це забезпечують: українську силу своєю роботою заради оборони. Дякую всім вам! І до речі, окремо сьогодні міністр доповів щодо виробництва далекобійних дронів – це одне з ключових завдань для ОПК».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=MgegfKhpDRc