Інформація для надавачів та отримувачів соціальних послуг

Дата: 30.01.2024 10:28

До уваги надавачів та отримувачів соціальних послуг!

Фото без описуНа сьогоднішній день всі надавачі соціальних послуг внесені в єдину систему, а їхній перелік доступний на сайті Мінсоцполітики, а також дашборді, де громадяни вже можуть обирати надавачів фільтрами за типом послуги, географічною ознакою та іншими параметрами.

Важливо:

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які надають соціальні послуги на території Подільської міської територіальної громади та хочуть зареєструватися як надавачі, мають виконати відповідні кроки:

• для включення до Реєстру вам необхідно підготувати та подати документи до реєстратору, який знаходиться в Департаменті соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради за адресою: вул. Бочковича, 4, м. Подільськ, Одеська область, номер телефону: 066-175-40-32;
  • після успішної реєстрації у Реєстрі, реєстратор сформує для вас Витяг з Реєстру, що і буде підтвердженням того, що вас включено до Реєстру як надавача.