Оголошення про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Подільської міської територіальної громади

Дата: 29.01.2024 15:21

Департамент житлово-комунального господарства архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Подільської міської територіальної громади.

Проект розробляється на виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України “Про управління відходами”, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 р. № 947 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами». Місцевий план управління відходами - документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території територіальної громади з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

Для розробки місцевого плану управління відходами Подільської міської територіальної громади необхідно створити робочу групу.

Пропозиції щодо включення кандидатур до складу робочої групи від, фахівців, представників громадськості прохання надсилати на адресу Департамента житлово-комунального господарства архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області , 66300 Одеська обл., м. Подільськ, Пр-кт Шевченка, 7а; електронна пошта: depkgazv@ukr.net

Строки подання заявок: до 25.02.2024 року.

Директор Департаменту                                                                                                    Евген РУСНАК