ПІДСИЛЕННЯ ДЛЯ МЕДИКІВ ТА ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

Дата: 29.01.2024 14:16

Подільська міська лікарняФото без опису отримала гуманітарну допомогу у вигляді багатофункціональних ліжок від БФ «Свої».

39 ліжок із ортопедичними матрацами поповнять реанімаційне, реабілітаційне та інсультне відділення медзакладу.

Ліжка багатофункціональні, адаптовані під потреби хворих: за допомогою пульту управління приймають комфортне для пацієнта положення. Це значно полегшить роботу персоналу, адже спрощує догляд за пацієнтами.

«Надана допомога дасть можливість в майбутньому замінити майже всі ліжка в нашій лікарні на сучасні медичні. Таке поповнення для лікарні є вкрай необхідним», - зазначили в адміністрації КНП «Подільська міська лікарня».

Висловлюємо подяку БФ «Свої» за нагальну допомогу! Сподіваємося, що ці багатофункціональні ліжка покращать умови перебування пацієнтів у Подільській міській лікарні та дозволять якісно надавати медичні послуги.