Понад 2 тисячі кілометрів та кордони – подолано! До Подільська приїхала гуманітарна допомога від міста-побратима Боркена.

Дата: 25.01.2024 17:01

Понад 2 тисячі кілометрівФото без опису та кордони – подолано! До Подільська приїхала гуманітарна допомога від міста-побратима Боркена, Німеччина.

Ця допомога передбачена для внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають на території нашої громади, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та людей з інвалідністю.

У складі вантажу – дитяче харчування, підгузки, пральний порошок для дитячого одягу, побутові та гігієнічні засоби. Напівавтоматичні дефібрилятори отримає Подільська міська лікарня.

Після затвердження Виконавчим комітетом Подільської міської ради розподілу, гуманітарна допомога буде видана вищевказаним категоріям населення.

Висловлюємо щиру подяку нашим німецьким партнерам, надійним друзям з міста Боркена за надану допомогу, турботу і участь, за важливу підтримку тих, хто найбільше її потребує! 🇺🇦🇩🇪