Родини загиблих Захисників та Захисниць України, наших земляків, безкоштовно відвідали концерт Дмитра Волканова.

Дата: 25.01.2024 14:14

Фото без описуРодини загиблих Захисників та Захисниць України, наших земляків, безкоштовно відвідали концерт відомого співака, фіналіста проекту «Х-фактор», поета та композитора Дмитра Волканова, який відбувся 24 січня у міському Будинку культури.

Під аплодисменти публіки, напочатку співак виконав свій суперхіт під назвою «Намалюю». Власне, у цій композиції оспівується найбільша мрія усіх українців, щоб якнайшвидше закінчилася жорстока війна та на українській землі запанував такий довгоочікуваний мир. Лунали й інші не менш відомі хіти - «Пиши мені», «Як моя любов», «Наречена», «Тебе знайшов». До речі, деякі з них написані вже під час повномасштабного вторгнення рф на територію України. Вже традиційно виступ завершився великою фотосесією з шанувальниками.

Міська влада щиро дякує Дмитру Волканову за надану можливість родинам Героїв хоча б на годину відволіктися від буремного сьогодення.