КНП МОК «Чиста громада» отримало чергового незамінного помічника – новий сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ-401/1 на шасі JAC.

Дата: 25.01.2024 13:53

КНП МОК «Чиста громФото без описуада» отримало чергового незамінного помічника – новий сміттєвоз із заднім завантаженням СБМ-401/1 на шасі JAC. Таке придбання покликане покращити якість та швидкість збирання сміття у Подільській громаді, а також доповнить автопарк комунального підприємства оновленою спецтехнікою.

Спеціалізований автомобіль придбали наприкінці 2023 року за кошти місцевого бюджету.

Такий сміттєвоз заднього завантаження в рази пришвидшує процес збору твердих побутових відходів та робить його більш універсальним. Крім того, спецтранспорт має значні переваги порівняно з іншими, а саме: маневреність, компактність конструкції, можливість завантаження контейнерів різного обсягу тощо.

Сподіваємося, що нова техніка буде корисною для комунальників та служитиме для громади!