З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 22.01.2024 08:31

22 січня українФото без описуський народ відзначає одне зі знакових свят українського державотворення — День Соборності України.

У далекому 1919 році у Києві було укладено Акт Злуки. Вперше постала Соборна Україна, якої споконвічно прагнули українці.

На сьогодні, Соборність, для нас українців, це не лише символічна пам'ять про об’єднання УНР та ЗУНР, а потужний механізм у щоденному протистоянні російському злу, яке хоче знищити український народ, як націю.

Переконані, що цілісність нашої рідної країни, скріпленої кров’ю мільйонів незламних Борців, буде цілком відновлена й Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Маємо бути єдиними. Об’єднаними навколо української армії, навколо наших Захисників та Захисниць. Наша єдність дасть нам Перемогу.

Тож бажаємо Вам добра, миру, здоров’я, Перемоги та якнайшвидшого повернення кожного українського сина і доньки, наших Героїв, до своїх родин.

Вічна та світла пам’ять загиблим!

З Днем Соборності України!🇺🇦

Слава Україні!🇺🇦

Слава її Героям!🇺🇦

З повагою, Виконавчий комітет Подільської міської ради.