"Фундаментальне завдання – зберігати ініціативу, щоб була можливість ставати сильнішими." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 693-го дня війни.

Дата: 18.01.2024 08:27

«Провів Ставку. Оперативний рівень: ситуація на фронті зараз. Доповідали командувачі. Різні напрямки: схід, південь. Також північ – протидія диверсійним групам, укріплення кордону. Був стратегічний рівень обговорення: наші дії цього року. Не тільки оборонні. Україна потребує амбітної, активної перспективи, щоб саме в нашої держави була ініціатива, а не у ворога, щоб саме від українських дій залежало завершення війни. Світ підтримує тих, хто має перспективу. І це фундаментальне завдання – зберегти ініціативу, щоб була можливість ставати сильнішими».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=AWkreyDpPaY