"Світовий порядок, заснований на правилах, має бути відновлений." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 690-го дня війни.

Дата: 15.01.2024 08:22

«Сьогодні у Швейцарії відбувається нова зустріч радників лідерів держав щодо Формули миру. Це вже четверта така зустріч, і надзвичайно важливо, що кожна збирає більше учасників. Зараз представлені більше вісімдесяти держав та міжнародних організацій. І не тільки наші звичні партнери в Європі та Північній Америці, але й держави Латинської Америки, Африки, Азії, Океанії. Представницька зустріч. Вдячний кожному лідеру й кожній країні, які беруть участь у цій нашій спільній роботі і своєю участю підтверджують, що світовий порядок, заснований на правилах, обов’язково має бути відновлений – для всіх на землі, без виключень».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=g1NgUFru1r8