Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.01.2024 15:12
Кількість переглядів: 89

Фото без описуУрядом України 4 серпня 2023 року прийнято постанову № 812 «Про затвердження Примірного положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб». 

Виконавчий комітет Подільської міської ради  розпочинає формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі Рада), для участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності громади у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Увійти до Ради з питань внутрішньо переміщених осіб можуть:

  • внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Подільській міській територіальній громаді;

  • громадські організації, які опікуються захистом прав внутрішньо переміщених осіб в межах Подільської міської територіальної громади.

Щоб стати частиною Ради необхідно подати:

  • заяву у довільній формі, в якій зазначається про готовність працювати, а також інформація про входження до складу інших консультативно-дорадчих органів, відсутність конфлікту інтересів;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • резюме із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, сформованої засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання чи благодійної організації щодо включення до складу Ради свого представника з інформацією про діяльність організації щодо забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб і реалізації проектів у межах Подільської міської територіальної громади.

Строк подання заяв до  27.01.2024 року включно.

Електронна скринька для подання документів в електронному  вигляді: gor@podilsk.odessa.gov.ua  та    обов’язково   в    копію     із зазначенням в темі листа «Рада ВПО».  Вкажіть свій номер телефону та адресу електронної пошти.

 

Заяву у паперовому вигляді з повним пакетом документів надсилати за адресою: проспект Шевченка, 2, м. Подільськ, Одеська область, 66300.

 

До складу Ради входять внутрішньо переміщені особи, яким виповнилось 18 років, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є Подільська міська територіальна громада, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі що є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

 

До складу Ради входять по одному представнику від громадських об’єднань та благодійних організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Подільської міської територіальної громади.

 

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію завдань Ради.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора