Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VІІІ

Дата: 22.12.2023 16:20
Кількість переглядів: 28

Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачем.

З огляду на необхідність забезпечити енергетичну безпеку та належне функціонування ринку природного газу, досягти високого рівня конкуренції та якісного захисту прав споживачів природного газу, Комітет має на меті дослідити наступні питання:

  • Якою мірою запроваджена свого часу реформа ринку природного газу досягла мети щодо забезпечення ефективного функціонування ринку природного газу, фінансової стабільності на ринку природного газу, належного захисту прав споживачів та безпеки постачання природного газу та сприяла євроінтеграційним прагненням України?
  • Наскільки ефективним виявилося впровадження та виконання заходів, передбачених Законом для досягнення енергетичної безпеки?
  • Наскільки ефективним є насьогодні державне регулювання діяльності суб’єктів ринку природного газу?

Для проведення належного аналізу, Комітету потрібно зібрати інформацію і доказову базу за допомогою осіб та організацій, які володіють відповідними знаннями, професійною компетентністю чи досвідом.

Відповідаючи на цей запит, ви отримуєте можливість поділитися власним досвідом, висловити свою експертну думку та допомогти Комітету краще з’ясувати, чи позначилися (і я к саме) передбачені Законом заходи на ситуацію, яка склалася на сьогодні на ринку природного заходу.

Для надання відповіді на запит, вам необхідно заповнити Google-форму за посиланням відповідно до вашої категорії:

  1. Анкета для опитування суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю: https://forms.gle/CpUHEA3Rwte72Pnn7  .
  2. Анкета для опитування побутових споживачів: https://forms.gle/diXACosqJwoMMntT6  .
  3. Анкета для опитування непобутових споживачів: https://forms.gle/X22yw32ftb5Sxxsr8  .

Комітет звертається з проханням заповнити відповідну форму до 15 січня 2024 року включно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора