"Терорист повинен платити." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 684-го дня війни.

Дата: 09.01.2024 08:08

«Провів сьогодні нараду щодо нашої подальшої міжнародної роботи – цей місяць буде насиченим із погляду нашої зовнішньої політики. Багато кроків буде, і я впевнений: зможемо посилити нашу державу, нашу ППО, нашу роботу з партнерами щодо дронів. А також щодо санкцій проти Росії – як тих, що вже застосовані... Життєво важливо ліквідувати будь-які можливі схеми обходу санкцій. Працюємо й над новими санкціями – архітектура тиску на Росію має зміцнюватися. І ще одне пріоритетне завдання – наблизити реальні рішення для використання в інтересах України та згодом – конфіскації російських активів для відновлення справедливості. Терорист повинен платити найбільше за шкоду від терору, і Росія заплатить».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=u4gtBuVSLL8