ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА: У ПОДІЛЬСЬКУ ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ НЕГОДИ.

Дата: 08.01.2024 11:35

8 січня під головуванням Фото без описувиконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулась щотижнева апаратна нарада за участі заступників, керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств.

‼️Зокрема, обговорювався поточний стан справ щодо ліквідації наслідків негоди.

Враховуючи опади у вигляді дощу, що випали напередодні, нічні морози та снігопад, з третьої години ночі на автошляхах міста працювала спецтехніка КНП МОК «Чиста громада». Комунальники продовжують обробляти протиожеледною сумішшю автобусні маршрути, зупинки громадського транспорту, тротуари, пішохідні переходи тощо. У зв’язку із снігопадом, вся техніка працюватиме у посиленому режимі.

➡️Також через відсутність електроенергії, спричиненої негодою, КВЕП «Подільськводоканал» та КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» з ночі працювали за допомогою генераторів для безперебійного надання послуг населенню громади.

➡️На маршрути сьогодні вийшло 16 автобусів загального користування. Через погіршення погодних умов, можуть бути затримки у графіках руху. Просимо поставитися з розумінням!

‼️Всі «Пункти незламності» працюють у звичайному режимі!

📍Адреси «Пунктів незламності»:

◾️ Міський Будинок культури (м. Подільськ, вул. Бочковича, 1).

◾️ Виконавчий комітет Подільської міської ради (м. Подільськ, просп. Шевченка, 2).

◾️ Ліцей № 3 (м. Подільськ, вул. Гетьманська, 65).

◾️ ЗДО № 11 (м. Подільськ, вул. Залізничників, 166).

◾️ Липецький Будинок культури (с. Липецьке, вул. Центральна, 67).

◾️ Подільське РУ ГУ ДСНС України в Одеській області (м. Подільськ, вул. Соборна, 91).Фото без опису

➡️Соціальна сфера та заклади охорони здоров’я продовжують роботу у штатному режимі.

За інформацією Управління освіти і гуманітарної політики, у закладах дошкільної освіти працюють чергові групи. Школярі – на зимових канікулах.

‼️Звертаємо увагу жителів Подільської громади враховувати погодні умови і бути максимально обачними на дорогах. Просимо водіїв не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Нагадуємо, що автівки необхідно паркувати відповідно до правил, аби не заважати спецтранспорту екстрених і комунальних служб‼️