ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО ЗІ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА!

Дата: 06.01.2024 07:30

Шановна Подільська громадо!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з величним, світлим, чистим святом Хрещення Господнього!

Для українського народу Водохреща завжди було важливим і знаменним днем, адже сьогодні людські душі наповнюються любов’ю, радістю і благодаттю, а на землю сходить Боже благословення.

У цей святковий день нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай цілюща йорданська вода, благословенна самим Господом, змиє зневіру, зцілить наші тіла і наші душі, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ та непоборної віри в ПЕРЕМОГУ.

Христос Хрещається!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.