Засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради

Дата: 04.01.2024 16:46

Фото без описуПід головуванням першого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук, відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету.

На порядок денний засідання було винесено 7 питань. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Про головне:

• Затверджено перелік об’єктів на будівництво об’єктів комунальної власності на 2024 рік на території громади за рахунок коштів бюджету Подільської міської територіальної громади.
  • Надано дозвіл на знесення зелених насаджень на території Подільської міської територіальної громади.
  • Підтримано проект рішень про організацію суспільно корисних робів в умовах воєнного стану на території громади.
  • Виділено кошти з бюджету Подільської міської територіальної громади на надання матеріальної допомоги на поховання.

З усіх питання порядку денного були прийняті відповідні рішення, з якими більш детально можна буде ознайомитися на офіційному сайті Подільської міської територіальної громади згодом.