"Ще жодна держава не відбивала подібних ударів." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 678-го дня війни.

Дата: 03.01.2024 08:44

«Лише за кілька цих днів, від 29 грудня і по сьогодні, Росія застосувала проти України вже майже 300 ракет та понад 200 «шахедів». Ще жодна держава не відбивала подібних ударів – комбінованих: і дрони, і ракети, зокрема аеробалістичні. Тільки за сьогодні збито 10 «кинджалів». Я дякую кожному воїну наших Повітряних Сил Збройних Сил України, усім бійцям мобільних вогневих груп, кожному нашому зенітнику й усім тим у світі, хто вже допомагає Україні зі зброєю для захисту неба. Більше систем ППО, більше ракет для ППО – це те, що прямо зберігає життя. І нашим захистом неба саме тут, в Україні, ми маємо довести, що демократії здатні захищати життя від будь-яких форм терору. Якщо не зробити це зараз в Україні, то, на жаль, російський терор буде й надалі розповзатися Європою та світом».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=QLER4a68DWg