Ігровий ранок «Новий рік – на поріг»

Дата: 01.01.2024 18:54

Фото без описуПопри всі негаразди, які спіткали нашу державу, ми повинні робити дітей щасливими. Відтак сьогодні, 1 січня, на головній площі Подільська відбувся традиційний ігровий ранок «Новий рік – на поріг», під час якого казкові персонажі створили для маленьких гостей яскраве дійство із безліччю оригінальних конкурсів, веселих загадок, улюблених пісень, жвавих хороводів.

Приємно те, що батьки юних подільчан теж не могли встояти на місці і водили хороводи разом зі своєю малечою.Фото без опису

Як бонус – діти могли розповісти віршик чи заспівати пісеньку та отримати сувенір від Святого Миколая. До речі, охочих проявити свої таланти виявилося чимало.

Окрім цього, на головній площі працював і народний ярмарок, на якому подільчани мали змогу придбати хенд-мейд вироби на будь-який смак. Зокрема, були представлені й унікальні іграшки, елементи декору, прикраси та ще багато чого цікавого.