Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щотижневий звіт Подільського міського центру соціальних служб

Дата: 29.12.2023 15:42
Кількість переглядів: 49

Фото без описуПротягом тижня з 25.12.2023 року по 29.12.2023 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:

🔸 Здійснювалось супроводження 6 опікунських сімей, в яких виховуються 10 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 3 прийомних сім’ї, в яких виховуються 3 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування та 3 особи з числа дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 4 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 31 дитина-сирота та позбавлені батьківського піклування.

🔸 Відповідно до графіку фахівцями із соціальної роботи відвідано та охоплено соціальними послугами 63 сім’ї, що опинились в складних життєвих обставинах .

🔸 Підготовлений та відправлений до ООЦСС звіт про здійснення соціальної роботи ПМЦСС за 2023 рік.

🔸 23 грудня за сприяння центру БФ « Добрий Самарянин» надано 50 новорічних подарунків та індивідуальних подарунків( за замовленням дитини) для дітей із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

🔸 28 грудня директор центру та практичний психолог центру прийняли участь у засіданні координаційної ради з питань дітей, сім’ї, гендерної рівності , демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

🔸 Продовжується робота по виявленню внутрішньопереміщених сімей, які в першу чергу потребують допомоги.

🔸 Формуються списки та вказані сім’ї запрошуються для отримання різних видів допомог. Продовжується робота з внесення даних до єдиної бази ВПО до групи Вайбер «Допомога ВПО», які проживають в Подільській міській територіальній громаді. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: вул.Бочковича, 4, 3 поверх, каб.314, телефон 0660005923.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора