Засідання координаційної ради

Дата: 29.12.2023 13:31

Фото без описуДнями під головування заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулося засідання координаційної ради з питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при Виконавчому комітеті Подільської міської ради, у рамках якого підводилися підсумки роботи координаційної ради за 2023 рік. Також було затверджено план роботи на наступний рік.

Окрім цього, заплановані заходи для подальшої взаємодії спрямованої на протидію домашнього насильства в сім'ях, психологічної підтримки осіб постраждалих від насильства та попередження протиправних дій та нещасних випадків в родинах громади.