ПОЗАЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.12.2023 10:42

Фото без описуПід головуванням секретаря Подільської міської ради – виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулась 38-ма позачергова сесія Подільської міської ради І скликання в режимі відео-конференції.

З першого питань, яке стосувалося земельних відносин, доповідав заступник Подільського міського голови Анатолій Корчовий. У ході засідання депутатами було надано згоду на укладання договору суперфікції земельної ділянки. Схвалення даного проєкта рішень надасть право підрядній організації розпочати будівництво захисної споруди на території ліцею №3 Подільської міської ради.

Внесено змін до рішення Подільської міської ради від 21.12.2022 р.  № 357-І «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2023 рік». З даного питання доповідала перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Подільської міської ради Олена Музичук.