Засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради

Дата: 27.12.2023 17:07

Фото без описуПід головуванням секретаря Подільської міської ради-виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулося засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Зокрема, у рамках засідання ухвалено наступні проєкти рішень:

🔸затверджено проєктну документацію за робочим проєктом нове будівництво об’єкту житлово-комунального господарства Подільської міської територіальної громади;

🔸надано дозвіл на знесення зелених насаджень на території громади;

🔸встановлено тарифи на послуги КП «Подільський міський ринок»;

🔸одноголосно схвалено питання, які стосувалися підтримки Збройних Сил України;

🔸підтримано проєкти рішень щодо соціального захисту неповнолітніх осіб;

🔸затверджено тариф на платні соціальні послуги, які надаються комунальним закладом Центр надання соціальних послуг «Родина» та Положення про порядок їх надання;

🔸затверджено проєкти рішень щодо організації харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти Подільської міської ради у 2024 році;

🔸затверджено тарифи на надання платних послуг КНП «Спортивний клуб «Подільськ» на 2024 рік;

🔸виділено кошти з бюджету Подільської міської територіальної громади на надання матеріальної допомоги на поховання.

З усіх питання порядку денного були прийняті відповідні рішення, з якими більш детально можна буде ознайомитися на офіційному сайті Подільської міської територіальної громади згодом.