Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання

Дата: 27.12.2023 15:47
Кількість переглядів: 86

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

Про скликання позачергової

тридцять восьмої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області І скликання

 

1. На підставі та керуючись ч.2 ст.42, ч.15 ст. 46, ст. 50, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання, скликати позачергову тридцять восьму сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання 28 грудня 2023 року, о 16 годині, в режимі відеоконференції (дистанційного засідання) у залі засідань за адресою: проспект Шевченка, 2, м. Подільськ.

 

2. Рекомендувати для розгляду на позачерговій тридцять восьмій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про надання згоди на укладання договору суперфіцію земельної ділянки за адресою вулиця Гетьманська, 63 місто Подільськ Одеської області

Доповідач: Корчовий А.В. – заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

3. Відділу комунікацій та інформаційної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області (САМБОРСЬКА О.С.) спільно з Комунальним підприємством «Телекомпанія «Подільське ефірне телебачення» (ЗАХАРОВ Я.В.) забезпечити проведення пленарного засідання Подільської міської ради  в режимі відеоконференції із застосуванням програми ZOOM з належною якістю зображення та звуку, відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання.

 

4. Керуючій справами виконавчого комітету ЧУПРИНІЙ О.В. забезпечити оприлюднення та доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів та причетних посадових осіб.

 

 

Секретар Подільської міської ради                                                      Олег АЛБАНСЬКИЙ

 

27.12.2023 р.

    № 414.

Вик. Чуприна О.В.

2-46-41

р/р Музичук О.В., Чуприна О.В., Жуковський О.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора