Напередодні новорічно-різдвяних свят, для діток наших загиблих Героїв-земляків було організовано цікавий відпочинок.

Дата: 26.12.2023 17:22

Фото без описуТак, за ініціативи та фінансової підтримки БФ «Загальна справа», юні жителі громади відвідали м. Одеса, де на них очікувала насичена програма.

Зокрема, діти побували в одному з найкращих театрів світу - Одеському театрі Опери і Балету. Також завітали і до музеїв Західного, Східного мистецтва та «Степова Україна».  І традиційно, опісля такого насиченого дня, малеча смачно почастувалася у МакДональдсі.

Представники БФ «Загальна справа» пропрацювали поїздку так, аби діти загиблих Захисників та Захисниць трошечки відволіклись і отримали гарні враження від поїздки. І це, беззаперечно, вдалося!

Дякуємо БФ «Загальна справа» за цікавий відпочинок для дітей, їх позитивні емоції та небайдужість!