Щотижневий звіт Подільського міського центру соціальних служб
Протягом тижня з 18.12.2023 року по 22.12.2023 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:
Здійснювалось супроводження 6 опікунських сімей, в яких виховуються 10 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 3 прийомних сім’ї, в яких виховуються 3 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування та 3 особи з числа дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 4 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 31 дитина-сирота та позбавлені батьківського піклування.
Відповідно до графіку фахівцями із соціальної роботи відвідано та охоплено соціальними послугами 68 сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та 40 внутрішньо переміщених сімей.
19 грудня 2023 року фахівець із соціальної роботи Подільського міського центру соціальних служб Наталія Баришок прийняла участь у тренінгу: «Здійснення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у територіальних громадах».
19 – 20 грудня фахівці центру обстежували пасажиропоток міського маршруту № 4.
Практичним психологом Катериною Стецюк згідно індивідуального графіку з дітьми ВПО проводиться робота за методикою «Подолання внутрішніх конфліктів та страхів».
21 грудня 2023 року взято участь начальником служби соціальної роботи у круглому столі, який проведен Подільським районним відділом пробації №2.
21 грудня 2023 року БФ «Теплі серця» надав 54 родинам ВПО, в яких виховується 78 дітей та 22 грудня 2023 року 78 родин, в яких виховуються 95 дітей отримали солодкі подарунки та іграшки.
Протягом тижня звернулось 6 внутрішньо переміщених сімей та отримали продуктові набори, 5 сімей ВПО з дітьми ( 13-14 років) отримали дитячий одяг.
За індивідуальним зверненням на УГЛ пенсіонерка З. від благодійного фонду «Добрий самарянин» отримала продуктовий набір та засоби гігієни.
Продовжується робота по виявленню внутрішньопереміщених сімей, які в першу чергу потребують допомоги.
Формуються списки та вказані сім’ї запрошуються для отримання різних видів допомог. Продовжується робота з внесення даних до єдиної бази ВПО до групи Вайбер «Допомога ВПО», які проживають в Подільській міській територіальній громаді. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: вул. Бочковича, 4, 3 поверх, каб. 314, телефон 0660005923.