Сьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади...

Дата: 24.12.2023 18:52

Фото без описуСьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади... Її хоробрий син повернувся додому назавжди..

Жорстока війна в одну мить обірвала молоде життя Юрія Одександровича Бадуна, який загинув 24 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощатися з Героєм прийшли рідні, друзі, бойові побратими, керівний склад Подільської міської ради та Подільської РВА, небайдужі жителі міста, духовенство.

Фото без описуПовз "живий" коридор з рідного дому і до місця вічного спочинку провели полеглого Захисника.... Ніхто не міг стримати сліз, бо всі знали Юрія як добру, щиру та життєрадісну людину. Пекучим болем для всіх нас є ця непоправна втрата.

Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайно світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов'язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.

На жаль, Юрій Бадун не побачить нашої Перемоги, але ми з вами кожного дня, кожної миті будемо пам'ятати велику жертву нашого Захисника, який віддав заради цієї Перемоги найдорожче - своє життя.

Наш земляк став ще одним янголом, який триматиме небо над Україною.

Уся Подільська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Вічна пам'ять і слава Юрію Бадуну, який без вагань віддав своє життя за Україну, за мир і спокій своєї рідної землі.

Нехай душа Юрія знайде вічний спокій, а пам'ять про нього завжди житиме у наших серцях.

Слава Україні!

Слава її Героям!