ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 24.12.2023 18:47

Шановні мешканці Подільської громади!

Фото без описуСьогодні ми зустрічаємо свято Різдва Христового. З особливою вірою, що новонароджений Ісус захистить вистраждану українську землю. І з особливою молитвою за кожного нашого Воїна, за рідних і близьких, з якими розлучила війна, за світле майбутнє наших дітей.

Українські Захисники подарували нам можливість зустріти свято у своїх оселях, у спокої, в теплі, без звуків пострілів і вибухів. Не втомлюємося дякувати нашим Героям і кожному, хто захищає сьогодні свій фронт.

Сьогодні сідаючи за стіл до Святої вечері, вознесімо наші молитви за кожного воїна, за Перемогу над агресором, за мир на нашій рідній землі, за полеглих Захисників, які віддали своє життя за наше з вами вільне майбутнє.

Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє й обігріє ваші домівки! Бажаю, щоб мрії про Перемогу і мир здійснилися яйнайшвидше!

З найщирішими побажаннями, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.