ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА!

Дата: 22.12.2023 08:46

Шановні працівники енергетичної галузі Подільської громади та всієї Подільщини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика!

Фото без описуСьогодні з впевненістю можна сказати - від Вашої праці залежать не лише добробут жителів громади, стабільна робота підприємств та установ, але й енергетична безпека держави.

Дякую Вам за самовіддану працю, майстерність та професіоналізм.

Від усього бажаю мирного неба над головою, спокійної і безперешкодної роботи, легких шляхів розв'язання будь-яких питань і проблем, теплоти рідних сердець і добробуту у ваших оселях.

Вітання й ветеранам виробництва, які присвятили цій сфері діяльності більшу частину свого життя. Не маючи в арсеналі сучасних технологій, своїм розумом і руками вони забезпечували життєдіяльність міста. Здоров’я, молодості й енергійності Вам ще на довгі роки.

Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.