"Працюємо над тим, щоб ефективність застосування дронів стала вищою на всіх напрямках." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 665-го дня війни.

Дата: 21.12.2023 08:17

«Селектор. Військові: доповідь про ситуацію на фронті. Внутрішня ситуація: безпека, доповідь від правоохоронців, ліквідація наслідків російського обстрілу Херсона – жорсткий обстріл. Відповімо ворогу. Доповідь ГУР: плани окупантів, наша протидія. Доповідь Служби зовнішньої розвідки України: тенденції найближчого часу, важливі наші операції, які готуємо. Окрема розмова про дрони – те, що на складах, і те, що потрібно на передовій. Логістика буде швидшою. Працюємо і над тим, щоб ефективність застосування дронів, зокрема FPV, стала вищою по всіх напрямках. Це очевидний пріоритет держави і цілком конкретний спосіб берегти життя наших воїнів».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=nIsZrx33Txc