На Diia Summit оголосили про старт однієї з найочікуваніших цифрових послуг - перереєстрацію транспортних засобів у смартфоні.

Дата: 20.12.2023 13:27

На Diia Summit оголосили про Фото без описустарт однієї з найочікуваніших цифрових послуг - перереєстрацію транспортних засобів у смартфоні.
Відсьогодні громадяни зможуть укласти договір купівлі-продажу лише в декілька кліків у застосунку Дія. Також доступна доставка нових номерних знаків і свідоцтв про реєстрацію авто Укрпоштою на території України.
"Ми пройшли довгий шлях, аби інтегрувати цю послугу в Дію: підготували нормативну базу й автоматизували доступ до реєстрів, де без участі адміністраторів здійснюються необхідні перевірки.
Це результат успішної співпраці з Державна IT-компанія ДП Інфотех та Міністерство цифрової трансформації України.
Дякую Віцепрем’єр-міністру - міністру цифрової трансформації України Михайлу Федорову за чергову спільно втілену ідею для реалізації концепції «Держава у смартфоні".
Мінімізуємо бюрократичні процеси, робимо наші державні послуги ще доступнішими та комфортнішими для громадян.