РЕМОНТ УКРИТТЯ ТА ОБЛАШТУВАННЯ ОСВІТНЬОГО ХАБУ В ЛІЦЕЇ № 1.

Дата: 19.12.2023 13:49

Подільська міська територіальнаФото без опису громада здобула перемогу у Відборі територіальних громад-партнерів Ініціативи з відновлення шкіл «DECIDE: ВІДБУДОВА». Це ініціатива швейцарсько-українського проекту, в межах якої надають підтримку територіальним громадам України на облаштування шкільних укриттів.

У рамках проєкту, за грантові кошти у сумі 3,8 млн, в ліцеї № 1 розпочато капітальний ремонт укриття. В подальшому, вже за рахунок місцевого бюджету, тут буде облаштовано освітній хаб. Територія буде обладнана новими меблями і технікою, що дозволить школярам з користю проводити при повітряній загрозі.

Хід виконання ремонтних робіт днями перевіряли виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна.