"З перших чисел січня почнемо спрямовувати новий рік в інтересах подальшої підтримки України." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 663-го дня війни.

Дата: 19.12.2023 08:06

«Хочу сьогодні привітати воїнів нашої військової контррозвідки Служби безпеки України. Воїни відзначають свій професійний день. І це не просто хоробрі воїни – це взірцево хоробрі воїни, взірцево результативні. Саме такі, на яких варто рівнятись. Вони дуже вдало воюють і на землі, і в нашому морі. Окупанти це вже відчули на собі – сотні наших потужних операцій. Усі знають про ураження Кримського мосту, про роботу наших безпілотників – особливих, зокрема на морі. Вони ефективно виявляють шпигунів і зрадників. І це лише невеличка частина того, що реально робить військова контррозвідка СБУ. Воїни, я дякую вам за кожен прояв вашої сили, за вашу сміливість, за всі ваші перемоги в боях. Одне слово, молодці!»

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=GTDJ2jl_66I